Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Grudziądz
Specjalista d/s zakupów

Nestor S.C.
Grudziądz
praca stacjonarna
4687 dni temu

Ogłoszenie numer: 156416, z dnia 2011-07-20

Nestor S.C.

Firma Nestor od ponad 12 lat jest liczącym się  dystrybutorem w segmencie zaopatrzenia zakładów rzemieślniczych i przemysłowych. Mamy swoje oddziały w Grudziądzu, Gdańsku i Olsztynie.

Miejsce pracy: Grudziądz

Opis stanowiska

  • analiza bieżących stanów magazynowych, weryfikacja ofert handlowych
  • koordynowanie procesu pełnej realizacji zamówień
  • realizacja polityki zakupowej dla wybranej grupy produktów
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • zarządzanie relacjami z dostawcami, zgodnie z polityką firmy
  • zarządzanie budżetami promocyjnymi
  • współpraca z działami wewnątrz firmy
  • monitorowanie oraz analiza działań konkurencji

Wymagania

  • umiejętność skutecznego negocjowania warunków współpracy z dostawcami przy jednoczesnym budowaniu pozytywnych relacji
  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielnego podejmowania decyzji, pracy pod presją czasu, dobra organizacja i planowanie pracy
  • minimum 2 lata doświadczenia w   branży FMCG będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B
  • mobilność
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • ciekawe i odpowiedzialne zadania
  • mozliwości rozwoju
  • współpracę z doświadczonym i kompetentnym zespołem
  • niezbędne narzędzia pracy