Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista Do Spraw Technologii Sieciowych

Compendium - Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
6992 dni temu

Ogłoszenie numer: 10334, z dnia 2005-04-24

Compendium - Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. jest ośrodkiem szkoleniowym proponującym rynkowi IT nową jakość szkoleń z zakresu zaawansowanych technologii teleinformatycznych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

OSOBA ZATRUDNIONA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA: Prowadzenie szkoleń Wsparcie techniczne dla klientów

Wymagania

Oczekujemy bardzo dobrej znajomości zagadnień z dziedziny sieci komputerowych LAN i WAN, a w szczególności: konfiguracji i administracji urządzeń aktywnych umiejętności projektowania wydajnych i bezpiecznych sieci LAN i WAN bardzo dobrej znajomość protokołów routingu umiejętności monitorowania aktywów sieciowych DODATKOWO OCZEKUJEMY: Doświadczenia w zakresie prowadzenia szkoleń lub prezentacji Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego Posiadania prawa jazdy kat. B

Oferujemy

OFERUJEMY: Zdobycie doświadczenia zawodowego Doskonalenie umiejętności Dostęp do najnowszych technologii Pracę w młodym i dynamicznym zespole Samodzielność działania