Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Specjalista ds. Homologacji Gdańsk
Specjalista ds. Administracji i Rejestracji

Spółka z Grupy GrECo JLT
Gdańsk
praca stacjonarna
3680 dni temu

Ogłoszenie numer: 432972, z dnia 2014-04-21

W związku z dynamicznym rozwojem firmy GrECo JLT Services Sp. z o.o. poszukujemy osób przedsiębiorczych i otwartych na rozwój na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: Specjalista ds. Administracji i Rejestracji Gdańsk

Opis stanowiska

Praca polega na rejestrowaniu pojazdów w Urzędzie Miasta dla firm leasingowych.

Wymagania

  • Minimum wykształcenia średniego
  • Mile widziani studenci 1 lub 2 roku studiów
  • Doświadczenie pracy w wydziale komunikacji
  • Mile widziane doświadczenie pracy z Urzędem Miasta (np. praktyki)
  • Dyspozycyjność
  • Obsługa komputera (Word/ Excel)
  • Mile widziane posiadanie samochodu

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Umowę zlecenia lub umowa o pracę, umowa o współpracy gospodarczej (1 etat)
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole