Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik Działu Roślin Domowych

    Staff Partners   Warszawa, 100 m od stacji PKP Warszawa Anin    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat   7 000 - 7 500 zł brutto/mies.
    2 dni
    Zadania: Obsługa klienta w zakresie doboru roślin, Przyjmowanie dostaw roślin, oznaczanie i ustawianie w ogrodzie, Pielęgnacja roślin, prace porządkowe.
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Agronomii

KST Konsulting sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
1864 dni temu

KST Konsulting Sp. z o.o. oferuje szeroki zakres usług wspierających właścicieli ziemskich, rolników oraz powiązanych jednostek sektora agro na obszarze Polski oraz Europy Środkowej. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Agronomii.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Szukamy doświadczonego i wykwalifikowanego Agronoma, który podejmie się optymalizacji strategii technicznej dla profesjonalnego, wielkoobszarowego gospodarstwa rolnego specjalizującego się w uprawach okopowych.

Profil kandydata:
  • Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za dostarczanie wydajnych systemów produkcji roślinnej, a zatem musi mieć udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność dobrania odpowiednich programów strategii upraw, ochrony upraw i odżywiania ich, a także umiejętnego zarządzania glebą
  • Umiejętność wdrożenia dobrych praktyk rolniczych z zachowaniem proekologicznego podejścia do środowiska
  • Kandydat charakteryzuje się silnymi umiejętnościami interpersonalnymi i potrafi dzielić się swoją wiedzą, umiejętnościami i
  • doświadczeniem z profesjonalnym i zmotywowanym zespołem
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń, który będzie odzwierciedlał umiejętności i doświadczenie wybranego kandydata
  • Możliwe wsparcie w zakresie relokacji