Kancelaria Prawna „Lexus" M. Bobolewski i S-ka, Spółka Komandytowa to stabilna, renomowana firma wyróżniona prestiżowym tytułem Gazeli Biznesu i Diamentów Forbes.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Analiz i Rozliczeń

Miejsce pracy: Wrocław
Nr. ref.: SDAR/02/13

Opis stanowiska:
  • przygotowywanie zestawień faktur kosztowych i przychodowych;
  • wystawianie faktur i not korygujących;
  • sporządzanie przelewów bankowych;
  • sporządzanie dokumentów kasowych;
  • rozliczanie delegacji służbowych;
  • sporządzanie list płac.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, mile widziane: finanse/rachunkowość;
  • doświadczenie na stanowiskach związanych z księgowością;
  • mile widziane doświadczenie w kadrach i płacach;
  • znajomość MS Office, programu Subiekt, Płatnik, PFRON;
  • znajomości zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (CIT/VAT);
  • bardzo dobra znajomość regulacji prawnych i podatkowych;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu;
  • dokładność i terminowość.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w przyjaznej atmosferze;
  • pracę w dużej, renomowanej, ogólnopolskiej Kancelarii;
  • możliwości awansu oraz rozwoju zawodowego.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Prawną „Lexus“ Spółka Komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Opatowickiej 130 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Kancelaria Prawna LEXUS Spółka Komandytowa

Kancelaria Prawna „Lexus” powstała we Wrocławiu na początku 2002 roku. Założyciele Kancelarii postawili sobie za cel stworzenie firmy, która będzie przygotowana przede wszystkim do obsługi największych instytucji finansowych. Konsekwentna realizacja tego celu pozwoliła w krótkim czasie zbudować zgrany zespół specjalistów, pracujących w wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, których wymagały przepisy obsługiwanych banków. W ciągu zaledwie jednego roku debiutująca na rynku Kancelaria nawiązała wyrównaną walkę z potentatami na rynku i wraz z pozytywnymi wynikami finansowymi zyskała opinię jednej z najlepszych Kancelarii zajmujących się odzyskiwaniem należności w Polsce.

Dane firmy

Opatowicka 130
52-028 Wrocław
dolnośląskie

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Ryzyka i Analiz

Specjalista do spraw ryzyka i analiz jest jednym z członków zespołu, powołanego do realizowania polityki zarządzania ryzykiem w banku lub instytucji finansowej. Specjalista na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia analizuje planowane przedsięwzięcia pod kątem zminimalizowania potencjalnego ryzyka finansowego, z nim związanego. Specjaliści do spraw ryzyka i analiz opracowują wewnętrzne regulacje i procedury, mające zapewnić ...

Rekrutują z Praca.pl