Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

mazowieckie, Stanisławów Pierwszy

dziś

Badania i rozwój, Budownictwo / Geodezja

mazowieckie, Warszawa

dziś

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

mazowieckie, Ostrów Mazowiecka
Polecamy

dziś

mazowieckie

dziś

Energetyka / Elektronika, Przemysł / Produkcja

Specjalista ds. badawczo-rozwojowych- Ogłoszenie archiwalne

Praca Zepter International / Energetyka / Elektronika / Inżynieria / Projektowanie / mazowieckie / Sochaczew

Zepter International Poland Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Sochaczewie zatrudni:

Specjalista ds. badawczo-rozwojowych
Opis stanowiska
  • Projektowanie nowych rozwiązań oraz optymalizacja istniejących układów elektronicznych,
  • Tworzenie dokumentacji wykonawczej i testowej prototypów,
  • Udział w procesach testów i uruchamiania modułów elektronicznych,
  • Poszukiwanie dostawców dla nowych grup produktowych.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne – inż. elektronik,
  • Znajomość programu do tworzenia PCB,
  • Umiejętność czytania schematów elektronicznych,
  • Mile widziana znajomość programu AutoCAD  lub Solid Works,
  • Wskazana znajomość programowania microprocesorów,
  • Znajomość układów elektronicznych,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie.
Oferujemy
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienia na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Profesjonalne standardy pracy.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zepter International Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie przy realizacji, procesów rekrutacji i selekcji zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)"