Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. BHP - Koordynator BHP na budowie

Klient portalu Praca.pl
Wrocław
praca stacjonarna
4017 dni temu

Ogłoszenie numer: 273615, z dnia 2013-05-06

Firma budowlana specjalizującą się w realizacjach dużych obiektów przemysłowych

poszukuje operatywnej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: BHP W/04

Opis stanowiska

  • Prowadzenie edukacji i doradztwa w zakresie organizacji i bezpiecznych metod pracy
  • Kontrolowanie i eliminowanie zagrożeń w procesie budowy
  • Nadzorowanie stanu i oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
  • Prowadzenie i dokumentowanie szkoleń BHP
  • Opiniowanie instrukcji bezpieczeństwa
  • Prowadzenia działań profilaktyki wypadkowej
  • Systematyczne i terminowe raportowanie stanu warunków pracy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu BHP lub studia podyplomowe w tym kierunku
  • Min. dwuletni staż pracy w służbie BHP w budownictwie
  • Kwalifikacje do wykonywania zadań inspektora ochrony ppoż
  • Kwalifikacje do wykonywania oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
  • Umiejętność komunikatywnego posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie
  • Kwalifikacje w zakresie metodyki prowadzenia szkoleń dla osób dorosłych
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość  dalszego rozwoju zawodowego w profesjonalnie zarządzanej firmie