Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1808201, z dnia 2017-10-13

ForGlass to dynamicznie rozwijająca się firma oferująca kompleksową obsługę hut szkła na terenie Europy i Afryki. Wyznaczamy nowoczesne trendy w branży i tworzymy nową jakość działania. Jednym z priorytetów jest dla nas inwestowanie w kompetencje naszych pracowników i ich partnerskie traktowanie.
Jeżeli męczy Cię rutyna, a motywuje ciekawa praca w atrakcyjnej i stabilnej branży oraz posiadanie samodzielności i przełożonych, którzy doceniają Twoją inicjatywę, dołącz do naszego zespołu 200 fachowców. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. BHP

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Nr Ref.: Kraków

Opis stanowiska

  • Kompleksowa i profesjonalna obsługa z zakresu BHP w firmie
  • Stworzenie standardów wewnętrznych i wdrożenie polityki zarządzania bezpieczeństwem pracy w firmie
  • Praca na kontrakcie przy obsłudze BHP prowadzonych prac budowalnych i montażowych
  • Kontrola i realizacja szkoleń i uprawnień pracowniczych w zakresie BHP
  • Sporządzanie i modyfikowanie ocen ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
  • Udział w postępowaniu powypadkowym, dokumentowanie przyczyń i okoliczności wypadków przy pracy oraz identyfikacji zagrożeń potencjalnie wypadowych zgodnie z wymaganiami przepisów oraz z wewnętrznymi procedurami i standardami
  • Realizacja innych zadań wymienionych w rozporządzeniu w sprawie służby BHP
  • Realizacja dodatkowych zadań wynikających z bieżących potrzeb

Wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie w branży budowlanej (mile widziane)
  • Mile widziane kwalifikacje Specjalisty BHP lub posiadanie studiów kierunkowych w tym zakresie
  • Właściwy dobór priorytetów, samodzielne i dojrzałe podejście do pracy
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • Inicjatywa, zaangażowanie i samodzielność w podejmowaniu działań
  • Elastyczne i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji
  • Gotowość do pracy na kontrakcie w kraju i za granicą
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Mile widziana znajomość j. francuskiego lub/i niemieckiego
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Ambitną, rozwijającą pracę
  • Urozmaicony charakter zadań
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Międzynarodowe doświadczenia
  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Pracę wśród życzliwych ludzi, partnerskie traktowanie
  • Doceniamy samodzielność i inicjatywę
  • Stabilność zatrudnienia
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość uzyskiwania premii zależną od wyników

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz szanowana/y, a Twój przełożony będzie Twoim partnerem we współpracy, nie zwlekaj, wyślij CV wraz listem motywacyjnym za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Pliki z dokumentami aplikacyjnymi proszę nazwać wg wzoru - IMIĘ.NAZWISKO.CV/LM.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. BHP

Specjalista ds. BHP zajmuje się szkoleniem pracowników w zakresie przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie. Zapoznaje personel z istniejącymi regulaminami i zasadami wykonywania zawodowych obowiązków, a następnie kontroluje ich przestrzeganie w miejscu pracy. Ocenia ryzyko wypadków na danym stanowisku i na tej podstawie tworzy instrukcje postępowania, które będą minimalizować ryzyko ich wystąpienia. ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl