Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1808201, z dnia 2017-10-13

ForGlass to dynamicznie rozwijająca się firma oferująca kompleksową obsługę hut szkła na terenie Europy i Afryki. Wyznaczamy nowoczesne trendy w branży i tworzymy nową jakość działania. Jednym z priorytetów jest dla nas inwestowanie w kompetencje naszych pracowników i ich partnerskie traktowanie.
Jeżeli męczy Cię rutyna, a motywuje ciekawa praca w atrakcyjnej i stabilnej branży oraz posiadanie samodzielności i przełożonych, którzy doceniają Twoją inicjatywę, dołącz do naszego zespołu 200 fachowców. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. BHP

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Nr Ref.: Kraków

Opis stanowiska

  • Kompleksowa i profesjonalna obsługa z zakresu BHP w firmie
  • Stworzenie standardów wewnętrznych i wdrożenie polityki zarządzania bezpieczeństwem pracy w firmie
  • Praca na kontrakcie przy obsłudze BHP prowadzonych prac budowalnych i montażowych
  • Kontrola i realizacja szkoleń i uprawnień pracowniczych w zakresie BHP
  • Sporządzanie i modyfikowanie ocen ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
  • Udział w postępowaniu powypadkowym, dokumentowanie przyczyń i okoliczności wypadków przy pracy oraz identyfikacji zagrożeń potencjalnie wypadowych zgodnie z wymaganiami przepisów oraz z wewnętrznymi procedurami i standardami
  • Realizacja innych zadań wymienionych w rozporządzeniu w sprawie służby BHP
  • Realizacja dodatkowych zadań wynikających z bieżących potrzeb

Wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie w branży budowlanej (mile widziane)
  • Mile widziane kwalifikacje Specjalisty BHP lub posiadanie studiów kierunkowych w tym zakresie
  • Właściwy dobór priorytetów, samodzielne i dojrzałe podejście do pracy
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • Inicjatywa, zaangażowanie i samodzielność w podejmowaniu działań
  • Elastyczne i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji
  • Gotowość do pracy na kontrakcie w kraju i za granicą
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Mile widziana znajomość j. francuskiego lub/i niemieckiego
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Ambitną, rozwijającą pracę
  • Urozmaicony charakter zadań
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Międzynarodowe doświadczenia
  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Pracę wśród życzliwych ludzi, partnerskie traktowanie
  • Doceniamy samodzielność i inicjatywę
  • Stabilność zatrudnienia
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość uzyskiwania premii zależną od wyników

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. BHP

Specjalista ds. BHP zajmuje się szkoleniem pracowników w zakresie przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie. Zapoznaje personel z istniejącymi regulaminami i zasadami wykonywania zawodowych obowiązków, a następnie kontroluje ich przestrzeganie w miejscu pracy. Ocenia ryzyko wypadków na danym stanowisku i na tej podstawie tworzy instrukcje postępowania, które będą minimalizować ryzyko ich wystąpienia. ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl