Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1859368, z dnia 2017-12-06

Klient portalu Praca.pl

poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. BHP

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

  • bieżąca kontrola warunków pracy i przestrzegania przepisów BHP
  • doradztwo w zakresie przepisów oraz zasad BHP
  • prowadzenie rejestrów dokumentacji wypadkowej
  • prowadzenie rejestrów pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy
  • aktualizacja  i przeprowadzanie analiz ryzyka na stanowiskach pracy
  • organizacja i przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – studia podyplomowe w zakresie BHP
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • samodzielność, odpowiedzialność, wysokie zdolności komunikacyjne
  • prawo jazdy kategorii „B”

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • przyjazną atmosferę pracy ukierunkowaną na rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • umowa o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. BHP

Specjalista ds. BHP jest odpowiedzialny za przystosowanie firmy do bieżących wymogów prawnych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska. Do jego obowiązków należy również zapobieganie wszelkim wypadkom. Specjalista ds. BHP przeprowadza szkolenia dla pracowników w wymienionym zakresie oraz tworzy wewnętrzne procedury i regulaminy BHP. Osoba pracująca na tym stanowisku przeprowadza ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl