Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. BHP

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5661 dni temu

Ogłoszenie numer: 52230, z dnia 2008-11-18

Firma Serwis Personalny Sp. z o.o. zajmuje się doradztwem i pośrednictwem pracy na terenie kraju i zagranicą. Posiadamy certyfikat Agencji Pracy Tymczasowej (1428/3). Obecnie dla naszego klienta Poszukujemy osób na poniższe stanowisko.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: BHP/SP/RPOZ

Opis stanowiska

Główne zadania na tym stanowisku to: prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i ochrony przeciw pożarowej dla pracowników firmy, nadzór nad przestrzeganiem wymogów BHP i p/poż. w zakładzie, zdefiniowanie i ocena istniejących ryzyk oraz zainicjowanie działań je eliminujących, uczestnictwo w przygotowaniu i wdrożeniu systemu BHP wg normy ISO 18001/ OHSAS, udział w dochodzeniach powypadkowych, prowadzenie rejestru wypadków, wdrażanie działań zapobiegawczych, przygotowywanie sprawozdań dla GUS i inne.

Wymagania

Poszukujemy osób, które: • Posiadają wykształcenie wyższe kierunkowe (lub studia podyplomowe z zakresie bhp) • Posiadają dobrą znajomość języka angielskiego • Posiadają doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku • Potrafią myśleć strategicznie • Doskonale znają przepisy BHP i zasady ich wdrażania • Potrafią pracować z ludźmi • Odpowiedzialnie podchodzą do zadań • Potrafią negocjować, są samodzielne i posiadają siłę przebicia

Oferujemy

Kandydatom oferujemy: • Pracę na samodzielnym stanowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim • Atrakcyjne warunki finansowe dopasowane do kompetencji kandydata • Możliwość rozwoju zawodowego • Świadczenia pozapłacowe (szkolenie językowe, opieka medyczna, fundusz emerytalny)