Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie Researcher Lubelskie
Specjalista ds. budowy baz w wydawnictwie

ON HR Consultants
lubelskie
praca stacjonarna
3957 dni temu

Czołowy wydawca czasopism naukowych poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds. budowy baz czasopism i książek naukowych

Miejsce pracy: lubelskie

Zadania:

Głównymi zadaniami osoby zatrudnionej będzie budowa i aktualizacja baz czasopism, monografii i wydawców naukowych.

Wymagania:
  • doskonała umiejętność korzystania z internetu
  • znajomość języka angielskiego
  • skrupulatność i solidność
  • umiejętność pracy z dużą ilością informacji
  • gotowość poświęcenia 100% czasu zawodowego
  • możliwość pracy z domu
  • dodatkowa znajomość innych języków będzie atutem
  • mile widziane wykształcenie lub doświadczenie w zakresie bibliotekoznawstwa i informacji naukowej
Oferujemy:

ciekawą pracę pełną wyzwań

szansę rozwoju zawodowego

możliwość pracy z domu