Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Celnych

Horyzont Doradztwo Personalne
Gliwice
praca stacjonarna
2611 dni temu

Dla renomowanego producenta komponentów dla branży motoryzacyjnej poszukujemy osób na stanowisko: Specjalisty ds. Celnych

Miejsce pracy: Gliwice
Nr Ref.: 3531/2017/PR

Zadania:
  • przygotowywanie i dokonywanie odpraw celnych eksportowych i importowych,
  • sporządzanie i monitorowanie dokumentacji celnej i transportowej, w tym deklaracji INSTRASTAT,
  • bieżąca współpraca z agencjami i urzędami celnymi,
  • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej przy odprawie celnej towarów wywożonych z Polski,
  • przygotowanie oraz kontrola poprawności dokumentów celnych.
Wymagania:
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu wszelkich zagadnień z zakresu tematyki celnej, umiejętność przeprowadzania całości procesu wysyłki towarów,
  • znajomość aktualnych przepisów i procedur celnych,
  • znajomość zasad handlu zagranicznego, m. in. reguły warunków handlowych INCOTERMS 2010,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • stabilną pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie posiadającej system wartości i misję,
  • możliwość nawiązania wieloletniej współpracy i rozwoju zawodowego,
  • możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez szkolenia,
  • premie, pakiety socjalne i inne benefity (ubezpieczenie, dofinansowanie Multisport, itp.).

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl