Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Specjalistka ds. logistyki i obsługi celnej

    Klient portalu Praca.pl   Piaseczno (pow. grójecki, gm. Warka)    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / junior / praktykant/stażysta / asystent / ekspert  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    3 dni
    sporządzanie dokumentów eksportowych: faktur, dokumentów załadunku, CMR, sprawdzanie konosamentów, współpraca z agencjami spedycji lądowej i morskiej, zamawianie transportu pod wysyłki do klientów, prowadzenie rozliczeń kontrahentów prowadzenie procedur reklamacyjnych w imieniu...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Celnych

Kimball Electronics Poland Sp. z o.o.
Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne, Poznań
praca stacjonarna
2138 dni temu
W Kimball Electronics Poland produkujemy wysokiej jakości wyroby elektroniczne na zlecenie klientów z branży motoryzacyjnej i przemysłowej oraz wyroby i urządzenia medyczne.

Obecnie nasz zespół chcielibyśmy wesprzeć osobą na stanowisku:

SPECJALISTA DS. CELNYCH

miejsce pracy: Tarnowo Podgórne, powiat poznański
Nr ref.: CEL/06/18
Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają następujące kwalifikacje:
  • Wykształcenie wyższe (logistyka lub techniczne)
  • Szkolenia w zakresie logistyki transportu oraz spraw związanych z odprawami celnymi
  • Doświadczenie - 2 lata w obszarze spraw celnych i transportowych
  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy ponad podziałami organizacyjnymi
  • Umiejętności negocjacji
  • Praktyczną i bardzo dobrą znajomość zagadnień celnych oraz związanych z transportem
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Umiejętność komunikowania
  • Zorientowanie na zadania i dobrą organizację pracy własnej
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Asertywność
Oferujemy:
  • Rozwojową pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach,
  • Dofinansowanie do karty Multisport bądź prywatnej opieki medycznej,
  • Możliwość skorzystania z bezpłatnej opieki stomatologicznej w gabinecie znajdującym się w pobliżu firmy w Tarnowie Podgórnym,
  • Nagrody finansowe za polecenia potencjalnych pracowników w rekrutacjach,
  • Możliwość angażowania się w inicjatywy społeczne pracowników (m.in. akcje charytatywne i sportowe),
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, kasy zapomogowo-pożyczkowej,
  • W ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych:
    • bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku (tzw. „wczasy pod gruszą”),
    • pomoc na cele mieszkaniowe,
    • pomoc osobom w szczególnie trudnych warunkach rodzinnych i materialnych,
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy transportem publicznym w wysokości do 100 zł brutto miesięcznie,
  • Korzystną lokalizację – ok. 25 min od Poznania komunikacją podmiejską.
Osoba, która dołączy do naszej organizacji będzie odpowiedzialna za:
  • Zapewnienie zgodności procesu odpraw celnych z wymogami prawnymi
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych dostawców usług celnych, komunikowanie zmian do zainteresowanych
  • Prowadzenie ocen dostawców celnych i adresowanie wynikających z tego zadań, nadzorowanie ich realizacji
  • Prowadzenie projektów usprawniających/oszczędnościowych w obszarze odpraw celnych
  • Wyjaśnianie, przejmowanie i koordynowanie realizacji odpraw trudnych
  • Wdrażanie zmian wynikających z przepisów oraz rozwiązań poprawiających efektywność w obszarze celnym
  • Usprawnianie procesu
  • Współpracę z agencjami oraz organami celnymi w zakresie zapewniającym zgodność postępowania
  • Proponowanie rozwiązań celnych w przypadku zapytań z innych komórek organizacyjnych oraz koordynowanie ich realizacji
  • Wspieranie pozostałych komórek organizacyjnych w zakresie spraw celnych
  • Przygotowywanie pism i wniosków do urzędu celnego, uzgadnianie ich treści z zainteresowanymi i wyjaśnianie spraw z urzędem celnym/agencją celną
  • Zapewnienie kompletności danych podstawowych związanych z odprawami celnymi w systemie informatycznym

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.