Specjalista ds. controllingu

AUDIT Doradztwo Personalne

Gorzów Wielkopolski

10 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontrolowanie procesu przygotowania budżetu i jego realizacji w określonym obszarze firmy
  • Kontrolowanie procesu przepływu zapasów w firmie
  • Pełnienie funkcji lidera w dziale Goods flow & Freight
  • Sporządzanie wymaganych dokumentów dla wewnętrznych/zewnętrznych Audytorów
  • Udział w nowych projektach
  • Bieżąca kontrola kont GL
  • Wspieranie Zarządu firmy w podejmowaniu decyzji i działań związanych z zarządzaniem obszarem
  • Terminowe raportowanie

 WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel i SAP
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Umiejętność zarządzania ludźmi

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Controllingu

Specjalista ds. Controllingu to osoba, która uczestniczy w przygotowaniu budżetu i kontroluje jego realizację. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, forecastu lub planu wieloletniego, monitorowanie wykonania budżetu, sporządzanie analiz ekonomicznych, ocenianie sytuacji finansowej, współpracuje z innymi działami w zakresie analiz ...
Specjalista ds. Controllingu Praca Specjalista ds. Controllingu

Rekrutują z Praca.pl