Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. CRM (MS Dynamics 365)

Action S.A.
Zamienie (pow. piaseczyński, gm. Lesznowola)
specjalista junior / mid / senior
umowa o pracę
praca stacjonarna
207 dni temu

Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT/RTV/AGD/GSM. W 2015 roku wg DISTREE EMEA z nagrodą w kategorii Dystrybutor Roku w Europie Centralnej. Jesteśmy znaczącym producentem sprzętu komputerowego, a od 2006 r. Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych producentów na świecie z zakresu elektroniki użytkowej oraz IT, ponadto jest właścicielem marek tj. Actina (komputery stacjonarne, gamingowe), ActiveJet (produkty eksploatacyjne, oświetleniowe, zasilające), Actis (materiały eksploatacyjne), Krakvet (artykuły dla zwierząt) jak również witryn internetowych Sferis.pl oraz Gram.pl

Firma ACTION S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Zamienie (pow. piaseczyński, gm. Lesznowola)
OPIS STANOWISKA:

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie wsparcia dla klientów wewnętrznych korzystających z MS Dynamics 365, w szczególności modułu Sales.
  • Współpraca z działami handlowymi w zakresie obsługi procesów oraz rozwijania systemu CRM.
  • Współtworzenie instrukcji dla użytkowników oraz tworzenie i wdrażanie nowych funkcjonalności.
  • Aktywny udział w rozwoju CRM w innych niż dział Handlowy, działach biznesowych.
  • Wdrażanie i zarządzanie procesami sprzedażowymi i i posprzedażowymi w ramach systemu CRM.
  • Optymalizacja procesów biznesowych poprzez automatyzację.
  • Analiza i przygotowywanie raportów dotyczących przeprowadzonych działań.
WYMAGANIA:

Nasze wymagania:
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, czyli obsłudze i rozwoju systemu MS Dynamics CRM 365.
  • Znajomość przepływów procesów biznesowych w firmie handlowej.
  • Doświadczenie w obsłudze systemu obsługi zgłoszeń.
  • Umiejętność analizowania danych i wyciągania z nich wniosków.
  • Zacięcie do rozwiązywania problemów technicznych i biznesowych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio-zaawansowanym.
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze innych systemów klasy CRM.
OFERUJEMY:

W zamian za Twoje zaangażowanie i profesjonalizm, oferujemy:

  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i Karty MultiSport.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Siłownia i sala do squash'a dla ceniących aktywność, fizyczną.
  • Klub muzyczny z profesjonalnym wyposażeniem i to na terenie firmy.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).