Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Funduszy UE Warszawa
Specjalista ds. dofinansowania unijnego

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Warszawa
praca stacjonarna
2657 dni temu

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są  zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową  z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista* ds. dofinansowania unijnego
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: WZ/IWE/33/01/17
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • Sporządzanie harmonogramów nakładów i wydatków dla projektów realizowanych w ramach poszczególnych programów operacyjnych, określanie struktury finansowania poszczególnych faktur wykonawców.
  • Sporządzanie harmonogramów realizacji projektu oraz harmonogramów wystąpień o płatności do Centrum Unijnych Projektów Transportowych, stanowiących załączniki do Umów o dofinansowanie oraz Wniosków o płatność.
  • Weryfikacja załączników do uchwał na zaciągnięcie zobowiązania, określających w podziale na lata przepływy gotówkowe.
  • Sporządzanie średnioterminowej prognozy wydatków dla projektów  realizowanych w ramach poszczególnych programów operacyjnych.
  • Sporządzanie rocznego zestawienia planowanych Wniosków o płatność, w podziale na budżet środków europejskich oraz dotację celową.
  • Sporządzanie kwartalnej tabeli monitorującej dla projektów POIiŚ, uwzględniającej planowane wydatki oraz planowane wystąpienia z Wnioskami o płatność dla projektów w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.
  • Sporządzanie zbiorczej informacji nt. realizacji warunków dotyczących wypłaty dofinansowania, zawartych w Umowie o dofinansowanie dla projektu Pomocy Technicznej POIiŚ.
Wymagane kwalifikacje:
  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie zawodowe dwa lata, w tym minimum rok roku na stanowiskach w specjalności finanse i rachunkowość lub inwestycje.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.
  • Znajomość programu Excel w stopniu średniozaawansowanym, programy Word i PowerPoint  -  poziom podstawowy.
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniami, komunikatywność.
  • Umiejętność współpracy, gotowość do uczenia się.
  • Orientacja na wyniki oraz zaangażowanie.
Oferujemy:
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Poznaj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.