Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

wielkopolskie, Poznań, Janikowo

2016-08-25

Inżynieria / Projektowanie

wielkopolskie, okolice Poznania

2016-08-25

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

wielkopolskie, Nowa Wieś

Specjalista ds. dokumentacji technicznej- Ogłoszenie archiwalne

Praca TUV Rheinland Group / Administracja biurowa / Badania i rozwój / Inżynieria / Projektowanie / Kontrola jakości / Sprzedaż / Obsługa klienta / wielkopolskie / Poznań

TÜV Rheinland Polska jest w czołówce firm certyfikacyjnych i badawczych w Polsce. Spółka jest częścią międzynarodowego koncernu TÜV Rheinland Group, działającego w Niemczech od ponad 140 lat. Polski oddział to sześć biur terenowych, w tym dwa laboratoria badawcze – mechaniczne w Poznaniu i żywnościowe w Wieliczce.

Jesteśmy firmą ludzi z pasją i zasadami, a naszym celem jest ciągły rozwój oraz dbanie o wysokie standardy postępowania w biznesie.

W związku z prowadzonymi w obszarze certyfikacji wyrobów usługami badawczymi poszukujemy do Laboratorium Badawczego w Poznaniu osoby interesującej się jakościowymi aspektami wyrobów na stanowisko:

Specjalista ds. dokumentacji technicznej
Miejsce pracy: Poznań
Nr Ref.: LMDT/1/2016

 Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane związane z elektryką, elektroniką itp.)
  • Doświadczenie w pracy z normami, dyrektywami wymaganiami prawnymi dla wyrobów non-food
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z klientem sieciowym oraz znajomość aspektów technicznych wyrobów elektrycznych i elektrotechnicznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na komunikację oraz czytanie dokumentacji
  • Samodzielność i odpowiedzialność za rezultaty swojej pracy
  • Nastawienie na wysoki standard obsługi klienta
  • Systematyczność i dokładność w wykonywaniu zadań
Kluczowe obowiązki:
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej
  • Współuczestniczenie w procesach weryfikacji wyrobów z deklarowanymi parametrami
  • Sprawdzanie zgodności dokumentacji wyrobu z obowiązującymi normami i innymi wymaganiami
  • Ocena raportów z badań (własnych i dostarczonych przez klientów)
  • Kontakt z klientem w zakresie prowadzonych zleceń
  • Aktualizacja wiedzy z zakresu wymagań prawnych i normatywnych
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę o charakterze stacjonarnym
  • Współpracę w gronie specjalistów, w tym w środowisku międzynarodowym
  • Szkolenia wdrażające na stanowisko pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i wiedzy w zakresie badań wyrobów oraz systemów zarządzania jakością
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy (pomiędzy 7:00 a 8:30)

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 Poz. 883).