Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik sklepu internetowego

    EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.   Ołtarzew, Poznańska 339    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zakres obowiązków: Dodawanie treści na strony sklepów internetowych oraz marketplace; Koordynacja obsługi zamówień; Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym; Współpraca z dostawcami usług zewnętrznych; Udział we wdrożeniu platformy sprzedażowej B2C oraz B2B;
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. e-commerce

Z-Tech Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
3162 dni temu

Ogłoszenie numer: 821456, z dnia 2015-09-29

Z-Tech jest nowoczesną firmą Europejską, która od dawna wprowadza na rynek rowery i skutery elektryczne. Dziś Z-Tech działa już w ponad dziesięciu Europejskich miastach. Biuro obsługujące rynek polski zlokalizowane jest w Krakowie.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Zarządzanie i obsługa sklepu internetowego,
  • Obsługa sprzedaży aukcyjnej,
  • Bieżąca obsługa zamówień,
  • Tworzenie oraz nadzorowanie akcji promocyjnych i marketingowych w internecie (newsletter, portale społecznościowe, AdWords itp.),
  • Zarządzanie produktami – kontrola stanów magazynowych,
  • Planowanie promocji,
  • Prowadzenie istniejących serwisów internetowych firmy,
  • Tworzenie dokumentacji cyfrowej produktów

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • doświadczenie w pracy ze stronami www,
  • doświadczenie w przygotowaniu materiałów cyfrowych na potrzeby publikacji w mediach elektronicznych i wydruku,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (MS Word / MS Excel) i programu Adobe Photoshop,
  • dobra organizacja pracy,
  • sumienność

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników i zaangażowania,
  • narzędzia pracy (komputer, telefon),

    Forma zatrudnienia – praca stała