Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1771404, z dnia 2017-09-19

Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Gdyni zatrudni w pełnym wymiarze czasu pracy na stanowisko:

Specjalista ds. energetyki cieplnej

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • Opracowywanie audytu i efektywności energetycznej budynków i sieci cieplnych.
  • Sporządzanie analizy techniczno-ekonomicznej dla planowanych inwestycji  w zakresie energetyki cieplnej.
  • Opracowywanie innych opracowań wynikających z obowiązujących przepisów a dotyczących bilansowania, norm zużycia, efektywności wykorzystania energii cieplnej, itp.
  • Analizowanie zużycia czynników energetycznych,  wykorzystania środków finansowych, bezpieczeństwa dostaw energii cieplnej i gazu, bilansu mocy.
  • Prowadzenie analiz efektywności wykorzystania energii cieplnej zakupionej ze źródeł zewnętrznych oraz wyprodukowanej we własnych kotłowniach.
  • Analiza energochłonności urządzeń i obiektów.
  • Opiniowanie dokumentacji technicznej dotyczących gospodarki cieplnej oraz gospodarki paliwami do celów grzewczych i technologicznych.
  • Podejmowanie działań dotyczących modernizacji systemów ciepłowniczych, w tym obejmujących przedsięwzięcia związane z przyłączeniem kompleksów wojskowych do sieci i odbiorem energii cieplnej od przedsiębiorstw ciepłowniczych.
  • Opracowywanie dokumentacji przetargowej zgodnie z regulaminem zamówień publicznych w przypadku zakupu dostaw energii cieplnej oraz modernizacji systemów energetycznych.
  • Udział w pracach komisji przetargowej dotyczącej modernizacji systemów cieplnych.
  • Udział w odbiorach prac wykonywanych na sieciach, instalacjach i urządzeniach ciepłowniczych i gazowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Staż pracy minimum 2 lata,
  • Znajomość ustaw:
    • Prawo Budowlane
    • Ustawy Prawo Zamówień Publicznych
    • Prawo energetyczne
  • Biegła znajomość obsługi komputera i jego podstawowego oprogramowania,
  • Rzetelność i odpowiedzialność.

Oferty (CV, list motywacyjny) można składać pisemnie w kancelarii Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Gdyni.
Pocztą elektroniczną za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Za wszystkie aplikacje dziękujemy, ale zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Poznaj stanowisko: Energetyk

Energetyk, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest specjalistą w zakresie pozyskiwania i wykorzystywania różnorodnych rodzajów energii. W zależności od tegoż rodzaju wyróżnia się termoenergetyków, wyspecjalizowanych w energii cieplnej, hydroenergetyków zajmujących się energią wodną, aeroenergetyków (energia pozyskiwana przy pomocy wiatru), energetyków jądrowych, oraz najczęściej ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl