Podobne oferty pracy

Specjalista ds. finalizacji transakcji nieruchomości

Freedom Nieruchomości

Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa

Naszą misją jest szybka sprzedaż nieruchomości. Jesteśmy zespołem ludzi, dla których ważne jest poczucie sensu, komfortu pracy i finansowe rezultaty. Świadczy o tym nasza historia, gdzie z jednoosobowego biura w 4 lata staliśmy się ogólnopolską siecią liczącą 37 oddziałów. Dzięki czemu to było możliwe? Dzięki pracy na umowach na wyłączność, świetnej usłudze i determinacji w dążeniu do celów.

Budujemy silną markę, ponieważ wiemy, że praca wypełniająca ⅓ naszego życia musi być miejscem zawodowego rozwoju i osobistego poczucia spełnienia. Naszą siłą jest różnorodność.

Twoje zadania:
  • koordynacja procesu kupna/sprzedaży nieruchomości,
  • gromadzenie dokumentów niezbędnych do szybkiej sprzedaży nieruchomości,
  • przygotowywanie umów przedwstępnych sprzedaży nieruchomości,
  • kontakt z kancelariami notarialnymi, agentami nieruchomości i klientami,
  • obecność na umowach kupna/sprzedaży nieruchomości.
Czego oczekujemy:
  • wyższego wykształcenia, najlepiej kierunkowego: administracja, prawo, gospodarka przestrzenna lub inne pokrewne,
  • znajomości prawa dotyczącego nieruchomości,
  • znajomości dokumentacji z zakresu obrotu nieruchomościami,
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialności i sumienności,
  • dobrej organizacji pracy.
Co oferujemy:
  • GWARANTUJEMY SZYBKI I PEWNY START W NIERUCHOMOŚCIACH,
  • umowę o pracę,
  • korzystne warunki zatrudnienia,
  • pracę w stabilnej firmie w dziale prawnym,
  • wsparcie zespołu,
  • rozwinięty system szkoleń doskonalących z zakresu obrotu nieruchomościami.

Poznaj

Mówiąc krótko, w niespełna 7 lat z jednego olsztyńskiego biura staliśmy się ogólnopolską siecią szybkiej sprzedaży nieruchomości. Jak? Po prostu, robiąc najlepiej jak umiemy to, co kochamy. W tej chwili bijemy własne rekordy i ułatwiamy zmiany już w 40 oddziałach. Naszą misją jest wyznaczanie nowych standardów na rynku pośrednictwa i zmiana wizerunku agenta nieruchomości. Jednak ponad wszystko cenimy szybkość. Dlaczego?

Tylko szybki rozwój zawodowy i personalny zapewnia nam poczucie spełnienia. Jedynie sprawne rozwiązanie problemu daje poczucie sensu, a prędkie osiąganie własnych celów daje satysfakcję. Poza tym, kiedy robimy to wszystko przed czasem, mamy go więcej na swoje pasje!

Spokojnie, to wcale nie oznacza, że nie potrafimy żyć w wolnym tempie. Doskonale wiemy jak cenna jest swoboda, elastyczność i odpowiedni balans między życiem zawodowym a prywatnym. Być może dlatego, że nasza filozofia powstawała w krainie tysiąca jezior i lasów.

Do sedna - czego możesz się od nas nauczyć i czego oczekiwać? Przede wszystkim nauczymy Cię sprzedaży. Jeżeli jesteś już w branży od kilku lat, pokażemy Ci jak najlepiej wykorzystać Twoje umiejętności. Dołączysz też do wiodącego na rynku zespołu, który nie ustaje w swoim rozwoju i ciągle ma apetyt na więcej. Potrzebujesz nauczyć się lub rozwinąć najcenniejsze na rynku pracy umiejętności? Czujesz, że potrzebujesz impulsu dla swojej kariery? W takim razie #rozruszajsię w nieruchomościach!

Poznaj stanowisko: Doradca ds. Nieruchomości

Doradca ds. Nieruchomości to osoba, która prowadzi analizy rynku nieruchomości oraz doradza klientowi w zakresie tego rynku, a także przewiduje efektywność inwestowania w nieruchomości i ich rozwój oraz określa wartość nieruchomości. Toteż do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: profesjonalna obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami, umawianie spotkań, oferowanie i prezentacja ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl