Podobne oferty pracy

Specjalista ds. finalizacji transakcji nieruchomości
Miejsce pracy: Warszawa

Naszą misją jest szybka sprzedaż nieruchomości. Jesteśmy zespołem ludzi, dla których ważne jest poczucie sensu, komfortu pracy i finansowe rezultaty. Świadczy o tym nasza historia, gdzie z jednoosobowego biura w 4 lata staliśmy się ogólnopolską siecią liczącą 37 oddziałów. Dzięki czemu to było możliwe? Dzięki pracy na umowach na wyłączność, świetnej usłudze i determinacji w dążeniu do celów.

Budujemy silną markę, ponieważ wiemy, że praca wypełniająca ⅓ naszego życia musi być miejscem zawodowego rozwoju i osobistego poczucia spełnienia. Naszą siłą jest różnorodność.

Twoje zadania:
 • koordynacja procesu kupna/sprzedaży nieruchomości,
 • gromadzenie dokumentów niezbędnych do szybkiej sprzedaży nieruchomości,
 • przygotowywanie umów przedwstępnych sprzedaży nieruchomości,
 • kontakt z kancelariami notarialnymi, agentami nieruchomości i klientami,
 • obecność na umowach kupna/sprzedaży nieruchomości.
Czego oczekujemy:
 • wyższego wykształcenia, najlepiej kierunkowego: administracja, prawo, gospodarka przestrzenna lub inne pokrewne,
 • znajomości prawa dotyczącego nieruchomości,
 • znajomości dokumentacji z zakresu obrotu nieruchomościami,
 • umiejętności pracy pod presją czasu
 • odpowiedzialności i sumienności,
 • dobrej organizacji pracy.
Co oferujemy:
 • GWARANTUJEMY SZYBKI I PEWNY START W NIERUCHOMOŚCIACH,
 • umowę o pracę,
 • korzystne warunki zatrudnienia,
 • pracę w stabilnej firmie w dziale prawnym,
 • wsparcie zespołu,
 • rozwinięty system szkoleń doskonalących z zakresu obrotu nieruchomościami.

Zmień pracę na lepszą i zobacz jak szybko odnajdziesz się w nieruchomościach!


  


Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Freedom Nieruchomości

http://www.freedom-nieruchomosci.pl

Mówiąc krótko, w niespełna 7 lat z jednego olsztyńskiego biura staliśmy się ogólnopolską siecią szybkiej sprzedaży nieruchomości. Jak? Po prostu, robiąc najlepiej jak umiemy to, co kochamy. W tej chwili bijemy własne rekordy i ułatwiamy zmiany już w 40 oddziałach. Naszą misją jest wyznaczanie nowych standardów na rynku pośrednictwa i zmiana wizerunku agenta nieruchomości. Jednak ponad wszystko cenimy szybkość. Dlaczego?

Tylko szybki rozwój zawodowy i personalny zapewnia nam poczucie spełnienia. Jedynie sprawne rozwiązanie problemu daje poczucie sensu, a prędkie osiąganie własnych celów daje satysfakcję. Poza tym, kiedy robimy to wszystko przed czasem, mamy go więcej na swoje pasje!

Spokojnie, to wcale nie oznacza, że nie potrafimy żyć w wolnym tempie. Doskonale wiemy jak cenna jest swoboda, elastyczność i odpowiedni balans między życiem zawodowym a prywatnym. Być może dlatego, że nasza filozofia powstawała w krainie tysiąca jezior i lasów.

Do sedna - czego możesz się od nas nauczyć i czego oczekiwać? Przede wszystkim nauczymy Cię sprzedaży. Jeżeli jesteś już w branży od kilku lat, pokażemy Ci jak najlepiej wykorzystać Twoje umiejętności. Dołączysz też do wiodącego na rynku zespołu, który nie ustaje w swoim rozwoju i ciągle ma apetyt na więcej. Potrzebujesz nauczyć się lub rozwinąć najcenniejsze na rynku pracy umiejętności? Czujesz, że potrzebujesz impulsu dla swojej kariery? W takim razie #rozruszajsię w nieruchomościach!

Dane firmy

ul. A. Mickiewicza 21/23 p. IV
10-508 Olsztyn
warmińsko-mazurskie

Poznaj stanowisko: Doradca ds. Nieruchomości

Doradca ds. Nieruchomości to osoba, która prowadzi analizy rynku nieruchomości oraz doradza klientowi w zakresie tego rynku, a także przewiduje efektywność inwestowania w nieruchomości i ich rozwój oraz określa wartość nieruchomości. Toteż do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: profesjonalna obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami, umawianie spotkań, oferowanie i prezentacja ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Aplikuj profilem
Nieuzupełniony profilUzupełnij

Rozmiar pliku 15MB | .bmp, .doc, .docx, .gif, .gzip, .jpeg, .jpg, .odt, .pdf, .pjpeg, .png, .rar, .rtf, .tiff, .txt, .xls, .xlsx, .zip

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl