Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. finansowo-księgowych

Instytut Badawczy Leśnictwa
mazowieckie, Sękocin Stary/k. Raszyna
praca stacjonarna
5715 dni temu

Ogłoszenie numer: 49786, z dnia 2008-09-25

IBL jest jednostką badawczo-rozwojową, założoną w 1930 r. Prowadzi badania z zakresu leśnictwa. Jest finansowany ze źródeł krajowych i zagranicznych.

Miejsce pracy: mazowieckie, Sękocin Stary/k. Raszyna

Opis stanowiska

Praca w Dziele Finansowo-Księgowym polegająca na:
  • dekretacji i księgowaniu dokumentów księgowych;
  • rozliczeniach z kontrahentami;
  • raportowaniu projektów europejskich;
  • korzystaniu ze środowiska Microsoft Office;
  • pracy w programie księgowym SIMPLE SYSTEM.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie magistra ekonomii o kierunku finanse/rachunkowość;
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • ciekawą pracę na umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • wynagrodzenie brutto ok. 2800 zł.
  • zapewniamy dojazd z Warszawy do siedziby Instytutu.