Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Specjalista ds. Funduszy UE łódzkie
Specjalista ds. Funduszy Europejskich

Klient portalu Praca.pl
łódzkie
praca stacjonarna
2827 dni temu

Ogłoszenie numer: 1216979, z dnia 2016-08-09

Mobilne Centrum Informacji o Funduszach Europejskich

w okresie 1.07.2016 - 30.11.2016

odwiedzimy wszystkie większe miasta i miejscowości woj. łódzkiego

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Poszukujemy specjalisty w dziedzinie Funduszy Europejskich, który prowadzić będzie szkolenia i konsultacje z zakresu RPO WŁ dla małych i średnich przedsiębiorców podczas objazdowej kampanii edukacyjnej podróżującej po całym województwie łódzkim.

Strona kampanii:

www.zmieniamylodzkiedlaciebie.pl

Praca czasowa (do 30.11.2016), 8 godzin dziennie/ 6 dni w tygodniu

Podstawowy zakres obowiązków:

  • przygotowanie autorskiej prezentacji oraz przygotowanie merytoryczne warsztatów oraz ich prowadzenie zgodnie z tematyką, dopasowaną do profilu odbiorcy
  • sprofilowanie informacji na temat możliwości pozyskania FE dla mieszkańców danej miejscowości, tj. dokonanie analizy pod kątem aktualnych i przyszłych naborów wniosków oraz sprofilowanie informacji do danej grupy docelowej z danej lokalizacji (np. przedsiębiorców, studentów itp.).
  • udzielanie konsultacji indywidualnych dot. dotacji unijnych poza prowadzonymi warsztatami grupowymi

Wymagania

Kandydat/ka, oprócz posiadania gruntownej wiedzy w zakresie RPO WŁ musi spełniać przynajmniej 1 z poniższych warunków:

  • posiada min. 2 lata doświadczenia w zakresie pozyskiwania Funduszy Europejskich, lub
  • posiada min. 2 lata doświadczenia w informowaniu o Funduszach Europejskich, lub
  • zrealizował/a (merytorycznie przeprowadził/a) 15 szkoleń  z zakresu Funduszy Europejskich, lub
  • posiada ukończone studia podyplomowe w zakresie tematyki unijnej

powinien/powinna posiadać także:

  • wyższe wykształcenie
  • wysoką kulturę osobistą
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z ludźmi
  • łatwość wysławiania się
  • możliwość przemieszczania się we własnym zakresie w obrębie całego województwa łódzkiego (własny środek transportu)
  • mile widziana własna działalność gospodarcza

Oferujemy

  • pracę w miłym, młodym zespole przy bardzo prestiżowym i nowatorskim projekcie realizowanym przez Urząd Marszałkowski woj. Łódzkiego
  • codzienny, bezpośredni kontakt z obecnymi i potencjalnymi beneficjentami Funduszy Europejskich na terenie całego woj. łódzkiego
  • częstą obecność w mediach (prasa, internet, radio i telewizja)