Praca.pl Praca łódzkie Łódź Specjalista ds. Funduszy UE Łódź
Specjalista ds. funduszy UE i rozliczania projektów

PHIN Inwestycje Sp. z o. o.
Łódź
praca stacjonarna
3020 dni temu

Ogłoszenie numer: 956769, z dnia 2016-02-09

PHIN Inwestycje Sp. z o.o. (spółka należąca do Grupy Kapitałowej PHIN) dynamicznie rozwijająca się firma w branży doradztwa europejskiego, doradztwa inżynieryjnego, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • analiza  i ocena projektów inwestycyjnych pod kątem możliwości dofinansowania w ramach funduszy UE;
  • opracowywanie  dokumentacji aplikacyjnych w ramach Funduszy Europejskich oraz pozostałych krajowych źródeł dofinansowania zgodnie z wytycznymi konkursów (wnioski o dofinansowanie, biznes plany, studia wykonalności);
  • zarządzanie i koordynacja finansami w projektach inwestycyjnych;
  • prowadzenie dokumentacji projektów w sposób zgodny z przepisami i zasadami poszczególnych programów;
  • opracowanie dokumentów strategicznych (strategie rozwoju, programy rewitalizacji, plany gospodarki niskoemisyjnej).

Wymagania

  • wykształcenie wyższe: preferowane kierunki związane z tematyką funduszy unijnych, nauki społeczne, ekonomia;

  • doświadczenie w opracowaniu strategii rozwoju, studiów wykonalności, wniosków o dofinansowanie;

  • zdolności analityczne, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, kreatywność;

  • odpowiedzialność i samodzielność w podejmowaniu decyzji;

  • biegła znajomość obsługi pakietu Office;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • umiejętność koordynacji wielu zadań w jednym czasie;

  • systematyczność, sumienność i skrupulatność, dobra organizacja pracy;

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, nastawienie na współpracę;

  • motywacja, zaangażowanie.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji złożonych projektów w gronie profesjonalistów;
  • umowę o pracę;
  • udział w realizacji ciekawych i prestiżowych projektów;
  • profesjonalne narzędzia pracy.