Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista.ds Funduszy Unijnych

Eltrix Energia Piotr Baraniak
Raszyn
praca stacjonarna
3298 dni temu

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Raszyn

Poszukiwane kompetencje:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów i rachunkowości, zarządzania, ekonomii, prawa, budownictwa lub kierunków pokrewnych (dopuszczamy aplikacje studentów ostatniego roku).
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe związane z prowadzeniem projektów od przygotowania dokumentów aplikacyjnych po rozliczenie procesu dotacyjnego.
  • Wiedza dotycząca programów pomocowych (PO, RPO, JESSICA, PROW, FN), znajomość dokumentów i procedur niezbędnych do wnioskowania i realizacji projektów
  • Umiejętność analitycznego myślenia i analizy dokumentów.
  • Łatwość w posługiwaniu się słowem pisanym w języku polskim.
  • Samodzielność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Mile widziane: Udokumentowany udział w szkoleniach z zakresu funduszy unijnych.
Zakres obowiązków:
  • Monitoring rynku programów pomocowych (PO, RPO, FN, NFOŚiGW, WFOŚiGW, PROW, JESSICA itd).
  • Analiza możliwości finansowania projektów z programów pomocowych (kwalifikowalność kosztów, warunki konieczne do spełnienia, wymagane dokumenty, warunki finansowe, potencjalni beneficjenci itp.).
  • Przygotowanie wybranych dokumentów aplikacyjnych w ramach nowej perspektywy finansowej (2014-2020)
  • Nadzór nad rozliczeniem dofinansowania projektów.
  • Prowadzenie dokumentacji administracyjnej i finansowo-rozliczeniowej w zakresie pozyskanych środków.
  • Bieżący kontakt z Klientem oraz przedstawicielami instytucji wdrażających środki pomocowe.
  • Monitorowanie dostępnych na rynku szkoleń z zakresu programów dofinansowań.
  • Współpraca z zewnętrznymi biurami consultingowymi.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w dobrze rozwijającej się firmie
  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju, szkolenia
  • Praca w dynamicznym zespole nastawionym na sukces
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.