Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. funduszy unijnych

AVC Solutions Sp. z o. o.
Warszawa
praca stacjonarna
3248 dni temu

Ogłoszenie numer: 733074, z dnia 2015-06-22

AVC Solutions Sp. z o. o., polska filia brytyjskiej AVC Group, dynamicznie rozwijająca się firma

z branży usług IT/Digital Media/Energy Saving, aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SFU/W/06/2015

Opis stanowiska

  • bieżący monitoring ogłaszanych konkursów krajowych i międzynarodowych

  • przygotowanie kompletnej dokumentacji na potrzeby realizacja projektu (montaż finansowy, projekcje finansowe, biznesplany, studia wykonalności, wnioski dotacyjne)

  • prowadzenie dokumentacji finansowo-rozliczeniowej w zakresie pozyskiwanych środków unijnych

  • działania marketingowe i sprzedażowe usług doradczych

  • lokalizacja: Al. Krakowska 4/6, 02-284 Warszawa
  • praca w godzinach 9:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku

Wymagania

  • znajomość regulacji prawnych oraz dokumentów programowych dotyczących regionalnych i krajowych programów operacyjnych w perspektywie 2014-2020

  • min. 2-letnie doświadczenie z zakresu pozyskiwania dotacji i pisania projektów unijnych oraz rozliczania projektów UE (wymagana lista pozyskanych dotacji)

  • skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji projektowej

  • umiejętność pracy indywidualnej, jak i w zespole projektowym

  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • udział w ciekawych projektach

  • przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole