Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Specjalista ds. handlu

DOBRA FORMA
śląskie
praca stacjonarna
5491 dni temu

Ogłoszenie numer: 64787, z dnia 2009-05-11

DOBRA FORMA

Biuro handlowe fabryki mebli biurowych Dobra Forma poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Pozyskiwanie nowych kontraktów i inwestycji związanych z kompleksowym wyposażeniem wnętrz na terenie województwa śląskiego.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Znajomość rynku inwestycyjnego w Polsce
  • Dobrej organizacji pracy
  • Konsekwencji i skuteczności w działaniu
  • Kreatywności i samodzielności
  • Mobilności i dyspozycyjności
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi
  • Znajomość branży meblowej
  • Dobrej prezencji i wysokiej kultury osobistej
  • Prawa jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Miejsce zamieszkania okolice Gliwic lub Katowic
  • Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premia za wyniki
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Wyposażenie w narzędzia niezbędne do realizacji zadań
  • Wsparcie techniczne
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.