Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

2016-08-25

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja

pomorskie, Nowa Wieś
pomorskie

wczoraj

Budownictwo / Geodezja

pomorskie, Gdańsk

wczoraj

Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja

pomorskie, Słupsk

2016-08-25

Badania i rozwój, Inżynieria / Projektowanie

Specjalista ds. Inżynierii Przemysłowej- Ogłoszenie archiwalne

Praca POLPHARMA S.A. / Farmaceutyka / Biotechnologia / Inżynieria / Projektowanie / Przemysł / Produkcja / pomorskie / Starogard Gdański

Specjalista ds. Inżynierii Przemysłowej

(UMOWA NA ZASTĘPSTWO)

Miejsce pracy: Starogard Gdański

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • wsparcie w zakresie inżynierii przemysłowej na potrzeby B2B, R&D, Marketing
  • standaryzacja wymiarów materiałów opakowaniowych
  • uczestnictwo przy wdrażaniu nowych systemów informatycznych
  • kwalifikacja nowych dostawców oraz materiałów opakowaniowych
  • definiowanie technicznej specyfikacji dla nowych produktów
  • współpracę z dostawcami maszyn i rozwiązań dla przemysłu farmaceutycznego

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe, preferowane inżynierskie
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • zdolność analitycznego myślenia
  • komunikatywność, zdolności interpersonalne
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w branży farmaceutycznej lub pochodnej
  • znajomość środowiska Oracle, Trackwise
  • umiejętność wykonywania skomplikowanych analiz i trafnego wnioskowania

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • szeroki pakiet socjalny