Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

PIEKARNIA BAGIETKA
lubuskie, KOSTRZYN NAD ODRĄ
praca stacjonarna
4740 dni temu

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM FIRMY POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: KOSTRZYN NAD ODRĄ

Nr Ref.: 005/06/2011 K

Zadania:
  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo - płacowej,
  • rozliczanie i prowadzenie ewidencji czasu pracy,
  • sporządzanie list płacprowadzenie rozliczeń w zakresie urlopów oraz zwolnień lekarskich pracowników,
  • opracowywanie analiz i raportów związanych z zatrudnieniem i wynagrodzeniami,
  • opracowywanie danych do budżetu wynagrodzeń,
  • rozliczanie PFRON,
  • sporządzanie zestawień i raportów dotyczących zagadnień kadrowych i płacowych,
  • sporządzanie dokumentacji oraz bieżący kontakt z ZUS, GUS, US, PIP, PIS.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • min. 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu kadr i płac na samodzielnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i innych zagadnień dotyczących nawiązywania i rozwiązywania umów o pracę i umów cywilnoprawnych,
  • bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów i zagadnień z zakresu naliczania wynagrodzeń oraz ubezpieczeń społecznych,
  • doświadczenie w pracy z systemem kadrowo-płacowym (RAKS, AXEL – mile widziane) oraz programami Płatnik i Pfron,
  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Office (zwłaszcza Excel),
  • dobra organizacja pracy,
  • dokładność, skrupulatność, samodzielność,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji.
Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu tekstu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez PIEKARNIA "BAGIETKA" dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)".