Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SPECJALISTA DS. KONTAKTÓW Z KLIENTAMI BIZNESOWYMI

Imedia Group Andrzej Szcześniak
Warszawa
praca stacjonarna
4736 dni temu

Ogłoszenie numer: 149224, z dnia 2011-05-31

JESTEŚMY DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCĄ SIĘ FIRMĄ PROWADZĄCĄ TEMATYCZNE PORTALE INTERNETOWE.

ZATRUDNIMY OD ZARAZ ZDECYDOWANE OSOBY DO STAŁEJ PRACY NA STANOWISKU

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie oraz obsługa telefoniczna klientów biznesowych,
  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami,
  • Aktywne zarządzanie bazą aktualnych i potencjalnych klientów,
  • Koordynacja procesu obsługi posprzedażnej.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży lub telemarketingu,
  • Łatwość prowadzenia rozmowy telefonicznej,
  • Systematyczność i dobra organizacja pracy,
  • Wysoki poziom kultury osobistej oraz umiejętności interpersonalne związane z obsługą klienta,
  • Umiejętność obsługi komputera ( Windows, Office, Internet).

Oferujemy

  • Stałą pracę w Warszawie,
  • Wynagrodzenie złożone z wysokiej stałej podstawy i wysokiej prowizji,
  • Interesującą pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Szkolenia.