Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. kontaktów z klientami

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5734 dni temu

Ogłoszenie numer: 50330, z dnia 2008-09-19

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. Agencja Pracy Tymczasowej (1428/3) zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: Ob/SP/POZJ

Opis stanowiska

Głównym zadaniem osoby na powyższym stanowisku jest bezpośredni kontakt z klientami firmy w kraju i za granicą, wyjaśnianie pojawiających się problemów i udzielanie informacji.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe, lub IV, V rok studiów (tryb zaoczny) • Biegła znajomość języka angielskiego • Umiejętność obsługi komputera (biegle w ramach pakietu McOffice) • Kreatywność • Poczucie humoru • Odwaga

Oferujemy

• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (ok. 2000 zł netto) • Pracę w miłej atmosferze • Możliwość szkolenia umiejętności językowych • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie