Podobne oferty pracy

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Specjalista ds. Księgowości
Miejsce pracy: Gniezno
Nr ref.: 4-26-44786/PC
Opis stanowiska:
Dla naszego klienta - firmy z branży odnawialnych źródeł energii - poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Księgowej/Księgowego.

Miejsce pracy: Mogilno.

Do obowiązów osoby na tym stanowisku będzie należało:
  • Weryfikacja i księgowanie, dokumentacji;
  • Księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych krajowych i zagranicznych;
  • Rozliczanie zaliczek, delegacji pracowników;
  • Sporządzanie miesięcznych i rocznych deklaracji podatkowych, sprawozdawczość finansowa;
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, kontrola sald kontrahentów;
  • Sprawdzanie analizy spójności ewidencji księgowej z ewidencją rozrachunków;
  • Uzgadnianie sald kont analitycznych według planu kont;
  • Sporządzanie, naliczanie i rozliczanie - księgowanie ewidencji kadrowej, w tym: list płac, umów zleceń, umów o dzieło;
  • Sporządzanie rozliczeń ZUS;
  • Sporządzanie sprawozdań PFRON, GUS.
Wymagania:
  • Znajomość przepisów księgowych i kadrowych;
  • Wysoka motywacja do pracy
umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dobra organizacja pracy,uczciwość i odpowiedzialność.
Informacje dodatkowe:
  • Miła atmosfera pracy;
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Możliwości rozwoju zawodowego
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Księgowości

Specjalista do spraw księgowości jest osobą zaangażowaną w prowadzenie księgowości firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych, kontroluje prowadzone przez firmę operacje finansowe pod kątem ich poprawnego księgowania. Specjalista ds. księgowości jest jednym z członków zespołu, powołanego do organizowania księgowości instytucji lub firmy, ze swoich ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl