Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Zduńska Wola
Specjalista ds. Logistyki

SP Medical Sp. z o.o.
Zduńska Wola
praca stacjonarna
4789 dni temu

Ogłoszenie numer: 141339, z dnia 2011-04-08

Firma SP Medical producent sprzętu medycznego oraz wyrobów z tworzyw sztucznych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zduńska Wola

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • Koordynowanie i monitorowanie łańcucha dostaw włączając zamówienia do dostawców
  • Koordynacja procesów produkcji: zlecenia produkcyjne, harmonogramy·
  • Optymalizacja wydajności procesów produkcyjnych z uwzględnieniem: jakości, kosztów i terminów
  • Obsługa narzędzi kontroli i monitorowania efektywności procesów produkcji
  • Koordynowanie polityki jakości w oparciu o wymagania ISO 9001
  • Administracja gospodarki magazynowej materiałów produkcyjnych i ich optymalizacja
  • Administracja reklamacji materiałów produkcyjnych i prowadzenie statystyki niezgodności jakościowych dostawców

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (techniczne, ekonomiczne)
  • Mile widziane podyplomowe studia w zakresie zarządzania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku 4-5 lat
  • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania procesami produkcyjnymi
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Duża samodzielność w działaniu i otwartość na zmiany
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność i zdolność analitycznego myślenia
  • Konsekwencja w realizowaniu założonych celów
  • Dyspozycyjność i pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Rzetelność i skrupulatność
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie