Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Logistyki

WELTT
Warszawa
praca stacjonarna
5724 dni temu

Ogłoszenie numer: 50013, z dnia 2008-09-29

WELTT

Firma logistyczna działająca w Warszawie.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Oferujemy pracę na pełny etat w małej firmie logistycznej na stanowisku: spec. ds. logistyki. Praca jaką oferujemy związana jest m.in. z obsługą magazynu, rejestracją i rozliczaniem stanów magazynowych, rozliczaniem faktur kosztowych, reprezentowaniem firmy w kontaktach z kontrahentami.

Wymagania

Osoba, której poszukujemy powinna spełniać następujące warunki:
  • wiek 24-45 lat
  • wykształcenie min. średnie
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • prawo jazdy kat. B
  • niekaralność
  • operatywność, chęć do pracy :).

Oferujemy

  • Pracę w młodym, kilkuosobowym zespole, w Warszawie.
  • Płacę adekwatną do zaangażowania i jakości wykonywanej pracy.