Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Specjalista ds. logistyki

SEP Sp. z o.o.
lubuskie
praca stacjonarna
5217 dni temu

Ogłoszenie numer: 88260, z dnia 2010-02-10

Firma SEP od 5 lat wykonuje usługi na zlecenie w zakresie uzbrajania, lutowania i kontroli układów oraz urządzeń elektronicznych z wykorzystaniem technologii bezołowiowej zgodnie z normą IPC-A-610D. Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

Głównym celem stanowiska jest dokonywanie zakupów materiałowych i produktów gotowych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania firmy.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie, organizowanie i nadzór nad łańcuchem dostaw w firmie (planowanie zapotrzebowania materiałowego, przepływ w produkcji, dostawy do klientów).
Zadania:
  • organizacja i kontrola procesów logistycznych
  • monitorowanie stanów magazynów
  • planowanie zapotrzebowania materiałowego (umiejętność planowania i realizacji harmonogramu zamówień u dostawców)
  • optymalizacja wielkości partii dostaw
  • nadzorowanie dostępności materiałów i wyrobów - monitorowanie przepływów w ramach łańcucha dostaw
  • kontrola terminowości realizacji dostaw i zamówień klienta
  • kontakt z dostawcami krajowymi i zagranicznymi

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe, techniczne lub ekonomiczne
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację (umiejętność posługiwania się językiem będzie sprawdzana w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej)
  • doświadczenie zawodowe związane z pracą w dziale logistyki lub zakupów w firmie produkcyjnej,
  • znajomość procesów produkcyjnych,
  • praktyczna znajomość oraz podejście Jast-in-Time w zarządzaniu przepływem materiałów
  • umiejętność podejmowania decyzji optymalizacyjnych w zakresie zaopatrzenia (ekonomiczna wielkość dostawy, zapas bezpieczeństwa i jego optymalizacja, planowanie potrzeb magazynowych, organizacja dostaw materiałowych)
  • wysokie umiejętności analityczne i organizacyjne
  • umiejętność prowadzenia negocjacji
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność, odpowiedzialność i sumienność
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi (systemy klasy ERP) wspomagajacymi opracowanie harmonogramów zapotrzebowania materiałowego

Oferujemy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę w zespole nastawionym na osiąganie wspólnych celów
  • stabilne warunki zatrudniena
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych rezultatów