Specjalista ds. Marketingu Afiliacyjnego

Klient portalu Praca.pl

6 dni

Wrocław

Klient Portalu Praca.pl

Firma z międzynarodowym kapitałem poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
  • Współpraca z największymi sieciami afiliacyjnymi – ustalanie/optymalizowanie

  • Aktywizowanie sprzedaży online poprzez planowanie, wdrażanie i monitorowanie
    kampanii

  • Poszukiwanie nowych partnerów i rozwiązań w ramach marketingu efektywnościowego

  • Tworzenie nowych, niestandardowych działań w celu pozyskania Klientów końcowych

  • Projektowanie i wdrażanie innowacyjnych projektów, analiza i ocena ich efektywności

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze marketingu afiliacyjnego: współpraca z sieciami afiliacyjnymi, optymalizacja i ocena poszczególnych działań oraz rozliczanie współpracy

  • Wiedza z zakresu trendów rynkowych w obszarze e-commerce i narzędzi wspierających sprzedaż

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point)

  • Bardzo dobra znajomość Google Analytics i mierników efektywności e-kampanii

  • Kreatywności i samodzielności w działaniach

W zamian oferujemy:
  • Umowę o pracę w firmie stabilnej ekonomicznie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze e-commerce

  • Bogaty pakiet dodatkowych benefitów

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych klikając

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE.

Informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Marketingu

Specjalista ds. Marketingu to osoba, która planuje, koordynuje i kontroluje wszystkie działania marketingowe przedsiębiorstwa. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: analizowanie efektywności trade marketingowej i wyników sprzedaży w firmie, planowanie i realizacja kampanii PR dla głównych marek firmy, planowanie i realizacja założenia komunikacji z klientami (w tym aktualizacja stron internetowych) ...

Aplikujesz na ogłoszenie

Rekrutują z Praca.pl