Podobne oferty pracy

Naszym klientem jest międzynarodowy producent. Firma operuje na wielu rynkach świata dając tym samym możliwość pracy w międzynarodowym zespole specjalistów.  Do biura w Warszawie poszukujemy osoby, która swoimi kwalifikacjami i zaangażowaniem wesprze zespół i dołaczy do Działu Marketingu jako:

Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SDM/10/2016

Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie prezentacji produktowych
  • nadzór nad przebiegiem kampanii mediowych
  • współpraca z agencjami reklamowymi, interaktywnymi i PR
  • współpraca z działem technicznym i handlowym w firmie
  • redagowanie newsletterów
  • współpraca z dziennikarzami branżowymi
Wymagania:
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza z zakresu kreowania marki
  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego, będzie on wykorzystywany w codziennej pracy
  • znajomość narzędzi marketingowych; SEM/SEO, Google Adwords, Google Analitics
  • znajomość programu Corel lub InDesign
  • doświadczenie w pracy w środowisku CMS
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności
  • naukę języka angielskiego
  • szkolenia
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Peal Consulting

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Marketingu

Specjalista ds. Marketingu to osoba, która planuje, koordynuje i kontroluje wszystkie działania marketingowe przedsiębiorstwa. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: analizowanie efektywności trade marketingowej i wyników sprzedaży w firmie, planowanie i realizacja kampanii PR dla głównych marek firmy, planowanie i realizacja założenia komunikacji z klientami (w tym aktualizacja stron internetowych) ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl