Podobne oferty pracy

Specjalista ds. Marketingu
Miejsce pracy: Poznań, Wysogotowo

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie komunikacją marketingową dla wyznaczonych projektów rozwojowych,
  • Zarządzanie komunikacją marketingową z abonentem (materiały reklamowe drukowane, korespondencja),
  • Realizacja ATL i BTL,
  • Kontrolowanie wykonania budżetu marketingowego.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: Marketing),
  • Ok. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Lekkie pióro, umiejętność tworzenia tekstów pod określony cel biznesowy,
  • Dokładność i skrupulatność,
  • Poczucie estetyki,
  • Znajomość bieżących trendów marketingowych,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość wybranych komponentów pakietu MS Office (Excel, PowerPoint).
Oferujemy:
  • Pracę na samodzielnym stanowisku ze wsparciem zgranego zespołu i przełożonego;
  • Szeroki pakiet benefitów pracowniczych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do urlopu, bony świąteczne, ubezpieczenie na życie);
  • Możliwość korzystania z usług INEA na preferencyjnych warunkach;
  • Dostęp do bezpłatnego autobusu pracowniczego;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu, jak i całej organizacji.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij swoje CV klikając w opcję APLIKUJ.

Poznaj

INEA S.A.

INEA SA – największy w Wielkopolsce dostawca zintegrowanych usług multimedialnych i telekomunikacyjnych.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Marketingu

Specjalista ds. Marketingu to osoba, która planuje, koordynuje i kontroluje wszystkie działania marketingowe przedsiębiorstwa. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: analizowanie efektywności trade marketingowej i wyników sprzedaży w firmie, planowanie i realizacja kampanii PR dla głównych marek firmy, planowanie i realizacja założenia komunikacji z klientami (w tym aktualizacja stron internetowych) ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl