Specjalista ds. Marketingu

Klient portalu Praca.pl

Szczecin

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 1916999, z dnia 2018-02-14

Szybko rozwijająca się polska firma z branży spożywczej poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie oraz realizacja strategii marketingowej i PR’owej
  • Przygotowywanie oraz prowadzenie działań marketingowych i PR’owych
  • Zarządzanie komunikacją poprzez media społecznościowe
  • Budowanie wizerunku firmy oraz wybranych grup produktowych
  • Przygotowywanie i redagowanie tekstów
  • Monitorowanie rynku i określanie potrzeb klienta
  • Współpraca z innymi działami oraz firmami wspierającymi

Wymagania

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Podstawowe umiejętności graficzne
  • Kreatywność, wielozadaniowość, samodzielność w działaniu
  • Umiejętność strategicznego myślenia i weryfikowania informacji
  • Proaktywność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Dodatki pozapłacowe tj. prywatna opieka lekarska, współfinansowanie kart Multisport
  • Bardzo duże możliwości rozwoju i swobodę w działaniu
  • Niecodzienne wyzwania i ciekawe projekty
  • Rzeczywisty wpływ na rozwój marki

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Marketingu

Specjalista ds. Marketingu to osoba, która planuje, koordynuje i kontroluje wszystkie działania marketingowe przedsiębiorstwa. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: analizowanie efektywności trade marketingowej i wyników sprzedaży w firmie, planowanie i realizacja kampanii PR dla głównych marek firmy, planowanie i realizacja założenia komunikacji z klientami (w tym aktualizacja stron internetowych) ...
Specjalista ds. Marketingu Praca Specjalista ds. Marketingu

Rekrutują z Praca.pl