Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Specjalista ds. Marketingu

X-KOM Sp. z o.o.
śląskie, Częstochowa, Katowice, Gliwice
praca stacjonarna
3867 dni temu

Ogłoszenie numer: 323474, z dnia 2013-10-07

Chcesz rozwijać swoją pasję i umiejętności? Lubisz podejmować codziennie nowe wyzwania? Uważasz, że sprawdziłbyś się w grupie energicznych, młodych ludzi, którzy chętnie realizują swoje zainteresowania, ze swych działań czerpią przyjemność, a dodatkowo dostają za to pieniądze? Jeśli tak, to idealnie pasujesz do naszej ekipy!
X-KOM.PL to jedna z najprężniej działających firm w polskiej branży elektronicznej i lider sprzedaży internetowej. Dzięki zaangażowaniu kilkuset młodych pracowników nasza działalność powiększa swój zasięg i obecnie posiadamy już 14 salonów stacjonarnych na terenie całego kraju. Jesteśmy także największym sprzedawcą w serwisie Allegro.pl, a dzięki wsparciu naszych Klientów zajęliśmy pierwsze miejscu w rankingu Zaufane Opinie 2012, przygotowanym przez Ceneo.pl. Ponieważ zakres naszych działań jest z każdym tygodniem coraz większy, wciąż rozszerzamy swój zespół. Niewykluczone, że w tym momencie potrzebujemy właśnie kogoś takiego, jak Ty.

Aktualnie w związku z bardzo szybkim rozwojem Naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, Częstochowa, Katowice, Gliwice

Opis stanowiska

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało realizowanie zadań związanych ze sferą marketingu, w tym:

  • Kreowanie wizerunku firmy, poprzez organizację i koordynację projektów marketingowych oraz akcji promocyjno-reklamowych,
  • Opracowywanie, wdrażanie, nadzorowanie oraz kontrola efektywności kampanii internetowych,
  • Przygotowaniu materiałów promocyjnych oraz reklamowych,
  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań marketingowych.

Wymagania

  • Zainteresowanie tematyką marketingu internetowego oraz reklamy,
  • Doświadczenie na stanowisku ściśle związanym z marketingiem internetowym,
  • Doświadczenie w tworzeniu, wdrażaniu i koordynowaniu kampanii marketingowych oraz akcji promocyjnych,
  • Doświadczenie w projektowaniu budżetu marketingowego i kontrola wykonania,
  • Biegła znajomość narzędzi marketingu internetowego (m.in. e-mail marketing, reklama bannerowa, PPC, marketing w wyszukiwarkach, reklama interaktywna, marketing afiliacyjny, product marketing, landing page i inne) oraz umiejętność ich praktycznego zastosowania,
  • Umiejętność weryfikacji wyników prowadzonych działań marketingowych oraz interpretacji uzyskanych danych,
  • Kreatywność, zmysł artystyczny, komunikatywność, samodzielność, umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Gotowość do podjęcia pracy na terenie Częstochowy.

Oferujemy

  • Pracę w zespole młodych, niebanalnych ludzi, którzy wspólnie budują najprężniej rozwijającą się firmę w polskiej branży elektronicznej,
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów marketingowych oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań, które pozytywnie wpłyną na popularność i rozpoznawalność marki,
  • Zawodowy rozwój w sferze marketingu, Public Relations oraz nowych technologii,
  • Nowe zadania i ambitne wyzwania niemal każdego dnia,
  • Stałą umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem.