Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Specjalista ds. marketingu

Raven Sp. z o. o. Zakład Renex
lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
praca stacjonarna
5938 dni temu

Ogłoszenie numer: 40883, z dnia 2008-03-03

Znany na rynku krajowym i zagranicznym producent wianków, wieńców i stroików ozdobnych poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie, Kostrzyn nad Odrą

Opis stanowiska

-aktywny udział w kreowaniu idei nowych produktów -przygotowywanie ofert handlowych -wyszukiwanie nowych możliwości rynkowych -współpraca z działem sprzedaży

Wymagania

-bardzo dobra znajomość j.niemieckiego -dyspozycyjność i komunikatywność -umiejętności organizacyjne i negocjacyjne -prawo jazdy kat.B -znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

-rozwojową pracę pełną nowych wyzwań -stałą pracę na pełnym etacie -oferujemy mieszkanie służbowe