Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5459 dni temu

Ogłoszenie numer: 66927, z dnia 2009-06-05

Dla naszego klienta, jednego z czołowych w swojej branży portali internetowych poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: DM-W1

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację strategii marketingowej firmy, we współpracy z kierownictwem oraz pozostałymi działami firmy. Zakres obowiązków: - odpowiedzialność za realizacje strategii marketingowej spółki - współpraca przy tworzeniu komunikatów marketingowych i projektów graficznych dopasowanych do standardów firmy - współpraca przy tworzeniu materiałów prasowych - koordynacja działań zespołu projektowego oraz agencji zewnętrznych - współpraca z działem sprzedaży w celu zapewnienia pełnego wsparcia marketingowego - współpraca przy tworzeniu planów marketingowych - dopasowanie instrumentów marketingowych i e-marketingowych odpowiednich do realizacji strategii - współpraca przy tworzeniu nowych produktów i usług

Wymagania

- minimum 3 lata doświadczenia w marketingu - minimum 1 rok pracy na samodzielnym lub kierowniczym stanowisku - doskonała znajomość narzędzi marketingowych oraz e-marketingowych - doświadczenie we współpracy projektowej z dostawcami usług marketingowych - doświadczenie w realizacji kampanii marketingowych poparte sukcesami - mile widziane wykształcenie kierunkowe - mile widziana znajomość programów graficznych - umiejętność mierzenia i interpretacji efektów działań - kreatywność i umiejętność znajdowania innowacyjnych rozwiązań - umiejętność samodzielnej pracy nad powierzonymi projektami - umiejętność współpracy z zespołem - biegła znajomość angielskiego

Oferujemy

- umowę o pracę - pracę w młodym zespole w ciekawej branży technologii internetowych - możliwość wpływania na strategię rozwoju firmy - możliwość rozwoju poprzez szkolenia - wynagrodzenie na poziomie 2500 – 3500 zł.