Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. utrzymania ruchu

    VPA RECRUITMENT AGENCY sp. z o.o   łódzkie     za 2 dni wygasa
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   13 100 - 16 500 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    4 dni
    Twoimi zadaniami będzie: Uruchamianie, oraz testowanie złożonych urządzeń, systemów próżniowych sterowanych mikroprocesorem, hodowli kryształów, metrologii lub plazmy (zarówno funkcjonalne i akceptacyjne), Kompletowanie dokumentów testowych i odbiorowych zgodnie z ustaleniami z klientem....
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Metrolog Łódź
Specjalista ds. nadzorowania sprzętu kontrolno-pomiarowego

Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA w Łodzi
Łódź
praca stacjonarna
1908 dni temu

Ogłoszenie numer: 2275899, z dnia 2019-02-25

Fabryka Pierścieni Tłokowych ”PRIMA” S.A. w Łodzi

Jedyny w Polsce i wiodący w Europie Środkowej producent pierścieni tłokowych dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kolejowego.

Obecnie do swojego zespołu poszukuje kandydata\ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • analiza systemu pomiarowego
  • wzorcowanie wyposażenia kontrolno-pomiarowego
  • kontrola, sprawdzanie, konserwacja urządzeń pomiarowych
  • dokonywanie odbioru technicznego nowo nabytych narzędzi pomiarowych
  • nadzór nad dokumentacją z zakresu wzorcowania i sprawdzeń
  • udział  w rozwoju systemów pomiarowych
  • rejestracja w systemie informatycznym wyników wzorcowań

Wymagania

  • minimum średnie o specjalności metrologia lub ukończony kurs z zakresu metrologii
  • mile widziane min. 1 roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość z zakresu metrologii pomiarów długości i kąta
  • mile widziana wiedza z zakresu MSA oraz znajomość normy ISO 17025
  • umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office (Word, Excel)
  • zdolności analityczne, skrupulatność
  • dobra organizacja i dyscyplina pracy, odpowiedzialność

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • umowę o pracę
  • warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • prace od poniedziałku do piątku, na I zmianę