Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta / Koordynator POK

Rhenus Contract Logistics.S.A.
mazowieckie, Warszawa, Janki k/Warszawy
praca stacjonarna
4257 dni temu

Rhenus Contract Logistics S.A. jest częścią międzynarodowego koncernu skupiającego ponad 290 oddziałów na całym świecie z ponad 16 tysiącami pracowników, świadczącego pełen wachlarz usług logistycznych. Posiadamy Regionalne Centra Dystrybucyjne w stolicach głównych regionów handlowych w całej Polsce. Dysponujemy dynamicznie rozwijającymi się i dostosowanymi do potrzeb, nowoczesnymi powierzchniami magazynowymi.

W związku z rozwojem firmy Rhenus w Polsce prowadzimy rekrutację do Punktu Obsługi Klineta Rhenus "Transport i montaż"  w sklepach IKEA na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Janki k/Warszawy
Nr Ref.: Warszawa

Zadania:
  • planowanie i nadzór usług przechowania i dostaw do klienta indywidualnego,
  • koordynacja  i wsparcie procesów sprzedażowych i posprzedażowych (serwis usług / reklamacje),
  • wsparcie nowych projektów,
  • nadzór nad zasobami wewnętrznymi i zewnętrznymi (podwykonawcy)
  • bieżący kontakt z klientami POK,
Wymagania:
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy,
  • Pełne zaangażowanie,
  • Nastawienie na rozwój,
  • Dyspozycyjność,
  • Samodzielność,
  • Wiedza w zakresie sektora usług B2B oraz B2C (rynek budowlany - meblowy),
  • Nienaganne umiejętności interpersonalne / komunikacyjne,
  • Umiejętność rozpoznawania potrzeb klienta,
  • Wiedza z zakresu procesów magazynowych, dostaw bezpośrednich oraz reklamacyjnych,
  • Umiejętności pro-sprzedażowe
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy:
  • Pracę na samodzielnym stanowisku,
  • Umowę o pracę (pełny etat)
  • Zapewniamy wsparcie w formie szkoleń i warsztatów),
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Satysfakcjonujące warunki płacowe.