W Agencji Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Jobhouse pod jednym dachem świadczymy wszelkie usługi związane z pracą – przede wszystkim rekrutacje stałe i leasing pracowniczy, a także projekty typu direct search (head hunting), outplacement, try & hire, doradztwo HR oraz obsługę kadrowo-płacową. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, które chciałyby scedować część obowiązków związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi na firmę zewnętrzną, jak i do potencjalnych pracowników - osób bezrobotnych, chcących zmienić pracę lub uzyskać dodatkowe źródło dochodów. Agencja pracy Jobhouse skutecznie pomaga firmom z Gdańska, Warszawy, a także innych miast Polski, oferując fachowe doradztwo, profesjonalną obsługę Klienta, zaangażowanie i terminowość. Potwierdzeniem naszej rzetelności jest Certyfikat KRAZ, który otrzymaliśmy w kwietniu 2011 roku.

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim
Miejsce pracy: Toruń
Nr ref.: CUS/SER/SPEC/TOR

Opis stanowiska:

  • Wsparcie międzynarodowych klientów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Współpraca z klientami biznesowymi i informatykami (za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej i internetowej)
  • Identyfikacja, ocena i ustalanie priorytetów problemów i reklamacji klientów
  • Analiza problemów klienta i proponowanie rozwiązań
  • Udział w sprawozdawczości i fakturowaniu klientów
  • Uczestnictwo w spotkaniach klientów on-line

Wymagania:

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (poziom B2) – warunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego (poziom min. B1 / B2) – warunek konieczny
  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta
  • Podstawowe umiejętności w zakresie IT
  • Znajomość narzędzi zarządzania usługami IT będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość innych języków (norweski, fiński, szwedzki)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Pakiet socjalny przy umowie o pracę: karta Multisport + prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz różne dodatki do wynagrodzenia (np. na święta Bożego Narodzenia, dodatek do urlopu)
  • Programy rozwojowe, szkolenia
  • Bezpłatny udział w kursach językowych
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Możliwość odbywania podróży zagranicznych
  • Przyjazną atmosferę
  • Pracę dla dużej, międzynarodowej firmy w nowym biurze w Centrum Torunia

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV wjęzyku angielskim.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane."

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl