Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Specjalista ds. Obsługi Klienta

STWD / BEDS.eu
Bydgoszcz
praca stacjonarna
5065 dni temu

Ogłoszenie numer: 106962, z dnia 2010-07-19

Przedsiębiorstwo STWD, właściciel sklepu BEDS.pl/BEDS.eu, powstało w 1987 roku jako mały zakład rzemieślniczy. Obecnie, jako średnie przedsiębiorstwo przemysłu meblarskiego, wytwarza miesięcznie ok. 1000 szt. wysokojakościowych mebli z litego drewna bukowego. Są one nie tylko sprzedawane na rynku polskim, lecz także eksportowane do krajów Unii Europejskiej. Sklep internetowy BEDS.pl został założony w 2005 roku przez firmę STWD. W 2009 roku firma rozpoczęła sprzedaż wyrobów również na rynkach czeskim, słowackim, węgierskim i litewskim poprzez uruchomienie wielojęzycznego e-sklepu pod adresem BEDS.eu.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

Zadania wyznaczone na stanowisko to przede wszystkim profesjonalna obsługa Klientów sklepu internetowego beds.eu (rozmowy telefoniczne i korespondencja mailowa). Wymagana obowiązkowa znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie przynajmniej na poziomie dobrym.

Wymagania

  • wiek powyżej 20 lat;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie obowiązkowa;
  • łatwość prowadzenia rozmowy telefonicznej w języku polskim i angielskim;
  • wysoka kultura osobista;
  • pożądane cechy osobowości to dynamizm, optymizm i duża motywacja do pracy;
  • doświadczenie w call center lub dziale obsługi klienta będzie dodatkowym atutem;
  • znajomość języka czeskiego lub słowackiego będzie mocnym, dodatkowym atutem;

Oferujemy

  • umowę cywilnoprawną lub umowę o pracę;
  • wysokość wynagrodzenia uzależniona od znajmości języków oraz doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • praca w "młodym zespole";