Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds Obsługi Klienta

klient portalu Praca.pl
Poznań
praca stacjonarna
4803 dni temu

Ogłoszenie numer: 140301, z dnia 2011-03-25

drukarnia specjalizująca się w druku akcydensów reklamowych oraz studio grafiki i fotografii reklamowej

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Obsługa klientów i pozyskiwanie nowych, budowanie relacji z klientami, przygotowywanie wycen i ofert, przyjmowanie zamówień, wprowadzanie zamówień do realizacji, monitorowanie przebiegu zleceń, współpraca z podwykonawcami w zakresie prowadzonych zleceń.

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane ekonomiczne)
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • zdolności organizacyjne
  • skuteczność w prowadzeniu negocjacji
  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętności interpersonalne w zakresie komunikowania się i pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność analitycznego myślenia
  • prawo jazdy kategori B
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • odpowiedzialną pracę w młodym zespole
  • stabilne zatrudnienie
  • dobre warunki pracy