Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. obsługi klienta

Mika Plus E.W. Mikos Sp. Jawna
mazowieckie
praca stacjonarna
5502 dni temu

Ogłoszenie numer: 64672, z dnia 2009-05-08

Mika Plus E.W. Mikos Sp. Jawna zajmuje się produkcją i zbytem grzejników łazienkowych z rur miedzianych i stalowych. Jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, posiada rozbudowaną sieć dystrybucji na terenie całego kraju. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • bieżąca obsługa klientów,
  • aktywne pozyskiwanie nowych firm do współpracy,
  • zawieranie umów handlowych,
  • obsługa biur projektowych.

Wymagania

  • doświadczenie handlowe, mile widziane w branży techniki grzewczej lub sanitarnej,
  • wykształcenie min. średnie, najlepiej techniczne lub budowlane,
  • zaangażowanie w realizację zadań handlowych,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • pełna dyspozycyjność, inicjatywa, kreatywność,
  • dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie ściśle powiązane z wynikami w pracy,
  • ciekawą prace w młodym zespole,
  • samochód służbowy, telefon komórkowy.