Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych

SII Sp. z o.o.
Warszawa
6 000 - 8 000 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
752 dni temu

Security jest działem zajmującym się szeroko rozumianym bezpieczeństwem IT, bezpieczeństwem fizycznym oraz bezpieczeństwem informacji, w tym ochroną danych osobowych.  Doradza w sprawach związanych z bezpieczeństwem, wydaje rekomendacje, nadzoruje przestrzeganie obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Przeprowadza planowane lub doraźne audyty. Wdraża lub wspiera we wdrażaniu nowych środków bezpieczeństwa, procedur, instrukcji.

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania
  • Utrzymanie zgodności z przepisami RODO w organizacji
  • Przygotowywanie rekomendacji w oparciu o przepisy RODO
  • Uczestniczenie w różnych projektach wewnętrznych w zakresie ich zgodności z przepisami RODO
  • Uczestniczenie w audytach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Opiniowanie umów pod kątem zasad bezpieczeństwa oraz zgodności z RODO
  • Optymalizacja procesów w organizacji pod kątem rozwiązań zgodnych z RODO
Twoje umiejętności
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów RODO
  • Wiedza w zakresie pełnienia funkcji Inspektora ochrony danych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Mile widziana znajomość norm ISO (27001, 9001, 13485, 14001)
Dlaczego Sii?
  • Najlepsze Miejsce Pracy od 2015
    to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy ten wyjątkowy tytuł i ciągle wdrażamy nowe pomysły
  • Setki fascynujących projektów
    prestiżowe marki z całego świata, długoletnie umowy i status preferowanego partnera u wielu klientów
  • Projekt dopasowany do Ciebie
    Chcesz zmienić ścieżkę kariery? Kończy się Twój projekt? Znajdziemy Ci nowy! Mamy do tego aplikację - Job Changer
  • Stabilność zatrudnienia
    1 MLD PLN przychodu, brak długów, 15 lat na rynku
  • 500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły
    taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników
  • 7 000 ekspertów
    Tech Communities i eksperci, od których możesz się uczyć
  • Stawiamy na Twój rozwój
    warsztaty, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny - Ty wybierasz
  • Wyjątkowe, komfortowe biura
    idealna przestrzeń do pracy, integracji, wspólnej zabawy i celebrowania sukcesów
  • Otwarta i dostępna kadra menadżerska
    szybki proces decyzyjny, wszyscy jesteśmy na „ty”
  • Autentyczne wartości
    to nie puste słowa, kierujemy się nimi każdego dnia
  • Fantastyczna atmosfera
    tworzona przez wszystkich Sii Power People
  • Bogaty pakiet benefitów
    prywatna opieka zdrowotna, kafeteryjna platforma benefitowa, zniżki na samochody i więcej