Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. ochrony środowiska

SEGI-AT Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4735 dni temu

Zajmujemy się szerokim zakresem prac związanych z ochroną środowiska, geologią, hydrogeologią oraz budownictwem infrastrukturalnym. Działamy na rynku geologii i ochrony środowiska od 1991 roku. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przygotowywanie projektów, dokumentacji i raportów związanych z pracami sozologicznymi, geologicznymi, hydrogeologicznymi oraz geologiczno-inżynierskim oraz projektowanie i nadzór nad pracami prowadzonymi w terenie.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata,
  • mile widziane uprawnienia hydrogeologiczne i/lub geologiczno-inżynierskie,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność zarządzania ludźmi,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w prężnym i ambitnym zespole
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • dodatki za pracę w terenie,