Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Specjalista ds. ofertowania

RAControls Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
4761 dni temu

Ogłoszenie numer: 146305, z dnia 2011-05-03

RAControls jako Autoryzowany Dystrybutor prowadzi na terenie Polski działalność obejmującą sprzedaż produktów Rockwell Automation marki Allen-Bradley - systemów sterowania, napędów oraz osprzętu elektrycznego, sprzedaż oprogramowania Rockwell Automation marki Rockwell Software, udzielanie wsparcia technicznego producentom maszyn, integratorom systemów i użytkownikom końcowym oraz prowadzenie szkoleń z zakresu poszczególnych grup produktowych w ramach Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • Opracowywanie ofert dotyczących produktów i usług firmy
  • Współpraca z przedstawicielami handlowymi
  • Doradztwo techniczne
  • Utrzymywanie relacji z klientami
  • Udział w działaniach marketingowych prowadzonych przez firmę

Wymagania

  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności
  • Wyższe lub średnie wykształcenie techniczne, preferowane kierunki elektryczne
  • Doświadczenie na zbliżonym stanowisku
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność słuchania i zrozumienia potrzeb klienta
  • Znajomość MS Office

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia